Vše o nás

O nás

Kdo jsme?

Jsme malá rodinná firma milující čokoládu.

Co nás k tomu vedlo?

Na začátku byla touha něco změnit namícháno se zvědavostí.

Proč právě pralinky a čokoláda?

Protože chceme dělat z malých hříchů velký požitek.

Co je naším cílem?

Umožnit Vám originálním způsobem vyjádřit Vaše pocity nejen chutí, ale i slovem.

A naše motto?

Řekněte to čokoládou


Výroba

Kvalita je základní surovinou každé naší pralinky a značka Domori toto kritérium plně splňuje. Z tohoto důvodu jsme si pro výrobu našich produktů zvolili právě tuto značku, která se řadí mezi nejlepší čokolády světa.

Výběrové kakaové boby si nesou jedinečné aroma, v ústech zaujme nezvyklou jemností. Následně ucítíte, co vám daná odrůda a plantáž chtěla říci. Dřevo, tabák, citrusové plody, káva, koření, karamel, případně jiné aroma, vám bude dlouhou dobu na jazyku připomínat čokoládu.

Stejně jako čokoláda se skládá pouze z kakaa a cukru, tak i ostatní použité suroviny jsou jednoduché a kvalitní. K dosažení krásného vzhledu a jedinečné chuti dospějeme díky vlastním znalostem a zručnosti, nepoužíváme tedy žádné umělé přídavky (barviva, dochucovadla či konzervanty), které by znehodnotily chuť použité čokolády.

Pralinky si vyrábíme sami a s chutí, k výrobě používáme pouze vlastní ruce, a to hned z několika důvodů. Každá pralinka se nám několikrát otočí v rukou, čímž si pohlídáme preciznost výroby a kvalitu finálního produktu. A současně můžeme pružně reagovat na kreativitu jednotlivých zákazníků.